2016 Yeni Yıl Mesajları, En Güzel Yılbaşı Mesajlar

2016 Yeni Yıl Mesajları, En Güzel Yılbaşı Mesajlar

admin     25-12-15     Genel, güzel sözler     2016 Yeni Yıl Mesajları, En Güzel Yılbaşı Mesajlar     542 Defa Okundu

2016 Yeni Yıl Mesajları, En Güzel Yılbaşı Mesajları, Yeni Yıl Kutlama

2016 YILBAŞI MESAJLARI

1 Ocak 2016 Cuma günü yılbaşı. 31 Aralık 2015 Perşembe gecesi yeni yıla gireceğiz. Sevdiklerinizle yeni yıllara hep beraber girmeniz umuduyla sizlere yeni yılda yanınızda olamayan, sevgiliniz, dostunuz, eşiniz, akrabalarınız, anne ve babalarınız için en güzel yılbaşı mesajlarını derledik. 2016 yılbaşının ilk saatlerinde yanınızda olmayan uzaktaki tüm sevdiklerinize en güzel hediye onları hatırladığınıza dair küçük bir mesaj… İşte sizin için seçtiğimiz yeni yıl mesajları ve tebrik kartları… İster facebook twitter gibi sosyal medyadan isterseniz sms olarak gönderebilirsiniz…Soylenet.net ailesi olarak hepinizin yeni yılını kutluyoruz… Nice yıllara…

2016 yılı ilk gününde sevdiklerinize gönderebileceğiniz mesajları sizler için derledik. İşte en güzel yeni yıl mesajları…

2016 YILBAŞI MESAJLARI
2016 YILBAŞI MESAJLARI
❆2016 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin inşallah. Sevdikleriniz ile neşe dolu bir yıl geçirmeniz dileklerimle, mutlu yıllar size…

❆Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle… 2016 yılın kutlu olsun nice mutlu yıllara…

❆Her yeni yıl bir başka güzel. 2016 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

❆Bugün dertleri bir yana bırakın, gözyaşlarını unutun, Bugün daha mutlu yarınlar için inadına hayata gülümseyin, Nice mutlu yıllara 2016 Yılınız Kutlu Olsun…

❆2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

❆Mutluluk bankasının sevgi şubesinde 2016 nolu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar…

❆Dostluk, günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin ve tek başına yaşanmayacak kadar zorsa… Birlikte Nice Yıllara… 2016 yılın kutlu olsun…

❆Yeni yılınızda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… Mutlu Yıllar…

❆Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara…

❆Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2016 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

❆2016 Yılının En Güzel Saatleri Sizlerle Olsun, Tek Derdiniz Mutluluk Olsun…

❆Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerin ile, sevdiklerinle merhaba de… Nice mutlu yıllara…

❆Yaşamı seviyor musun? Öyleyse zamanı harcama, çünkü yaşamın yapıldığı madde zamandır. 2016 yılının her anını dolu dolu yaşaman ve mutlu olman dileklerimle..

❆Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar.

❆Yeni yılda hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

❆Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

❆Yeni yılda; hayatı tutabilmek, sevgiyi kaçırmamak, keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu sefer… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. İyi seneler…

❆Her yıl biraz daha büyüyoruz, biraz daha eskiyor ömür, biraz daha değişiyor her şey. Sen de büyüdün kocaman oldun bir tanem. Ama hala daha dün gibi gözlerimin önünde ilk adımların. Seni çok seven annen-baban. Yeni yılımız kutlu olsun güzel oğlum-kızım.

❆Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar.

❆Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

❆Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah”a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun…

❆Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle. Nice mutlu yıllara.

❆2016 yılında yüzünden gülücük, gönlünden sevgi eksik olmasın… Mutlu yıllar.

❆Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

❆Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2016 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

❆Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle, Mutlu Yıllar.

❆Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun.

❆Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

❆Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam alemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

❆İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapatabilmek dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun.

❆Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

❆Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. Mutlu Yıllar!

❆Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2016 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle.

❆Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun. Mutlu ve sağlıklı yıllar…

❆Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

❆En kötü günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelerle dolu geçmesi dileğiyle mutlu yıllar..

❆Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle, Mutlu Seneler.
❆Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

❆Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız kutlu olsun.

❆Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların 2016 yılı kutlu olsun.

❆Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne gibi oldun. Her yıl biraz daha yaşlansan da ilk günkü gibi en yakın arkadaşım gibi genç ruhunla her zaman duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir arkadaş gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da arkadaşım olman dileği ile..

❆Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2016 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

❆Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım. Nice yıllar, mutlu yıllar.

❆Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

❆Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

❆Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar!

❆Hayatımda tanıdığım ilk erkek ilk kahramanım sen oldun. Her anıma tanık, mutluluğuma ortak oldun. Yeni yılda da nice mutlulukları paylaşmak dileği ile. Yeni yılımız kutlu olsun babacığım.

❆2016 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

❆En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

❆Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2016 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

❆Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

❆Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

❆Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

❆Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

❆Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

❆Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin… Yeni yılın kutlu olsun…

❆Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara.

❆Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!
Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. 2016 Yeni yılın kutlu olsun.

❆2016 yılının, en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

❆Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

❆Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar…

❆Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

❆Her yeni yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2016 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

❆Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

ilginç yılbaşı mesajları, sevgiliye yılbaşı mesajı, yeni yılbaşı mesajları, yeni yıl kutlama mesajı, 2016 yılbaşı, komik yılbaşı mesajları, yılbaşı mesajı 2016

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!