Galatasaray için büyük önem arz eden UEFA Finansal Fair Play

Galatasaray için büyük önem arz eden UEFA Finansal Fair Play

sude     23-02-16     Genel, Spor     Galatasaray için büyük önem arz eden UEFA Finansal Fair Play     448 Defa Okundu

Galatasaray için büyük önem arz eden UEFA Finansal Fair Play toplantısı sona erdi. Başkan Dursun Özbek açıklamada bulundu.

Galatasaray Başkanı, “1 yıllık ceza aldığımız henüz doğru değil. Benim şahsi kanaatim ceza almamamız gerektiği yönünde. UEFA’nın teklif ettiği ceza en ağırı.” dedi.

“1 HAFTA İÇERİSİNDE KARAR VERECEKLER”

Dursun Özbek’in açıklamaları şu şekilde; Toplanıtı daha evvel biz daha önce geçlmiş yıllarla ilgili bilgileri aktarmak için gelmiştik. Buradaki hakimler kuruluna tekrar bilgi verdik. Neden bunlar oluştu ne yapılması gerekiyor diye. Burada Galatasaray’n savunması son derece net görüşler üzerinde duruyor. Hakimler kurulunun vereceği bir karar bu. Burada iki etap olduğunu dikkatlerden kaçırmayalım. Galatasaray’ın çok önemli bir marka olduğu vurgulandı. Bütün bu ortaya koyduğumuz düşünceleri yorumlayacaklarını düşünüyorum. Bir hafta içerisinde karar verecekler. Buradan olayı CAS’a taşımak mümkün ama umarım buna gerek kalmaz.

“CEZAMIZ HENÜZ KESİNLEŞMEDİ”

1 yıllık ceza aldığımız henüz doğru değil. Buraya geliş sebebimiz bu. Galatasaray’ın ceza almaması gerektiğini anlattık. Durumumuz Galatasaray’ın ceza almamasını gerektiriyor. İki tarafın da birbirini anladığı bir toplantı gerçekleşti. İyi bir netice bekliyoruz.

“CEZA ALMAYIZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

İki ayaklı bir durum olduğunu unutmamalıyız. CAS yolu da var. Benim şahsi kanaatim ceza almamamız gerektiği yönünde. UEFA’nın teklif ettiği ceza en ağırı

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!