Aşkını Soyle

Aşkını Soyle

admin     07-04-16     Genel, Sohbet Odaları, Soylenet     Aşkını Soyle     592 Defa Okundu

Aşkını Soyle

Aşkını Soyle

 

Çekinmeden, utanmadan Aşkını Soyle. Aşk çok kapsamlı bir şeydir arkadaşlar. Ucundan bir yerinden dokunduysa bile kalbinizin derinliklerinde hissedersiniz. Aslına bakarsanız aşkı anlatmaya kelimeler, cümleler yetmez. Eğer ki etrafınızda hoşlandığınız, beğendiğiniz, sevdiğiniz hatta aşık olduğunuz varsa hiç durma ve git ona Aşkını Soyle. Beklemek kimsenin yararına değil. Ağlamayana meme yok arkadaşlar (: Beklemek, başkasına fırsat vermek demektir. Elinde fırsat varken değerlendir ve Aşkını Soyle. Hem ne kaybedebilirsin ki ? Senin olmayan birini kaybedemezsin zaten. Aşkta utanma çekinme yoktur, hele ki gurur hiç yoktur. Olmamalı da zaten. Eğer ki gururuna yenik düşersen o aşkı zaten baştan kaybetmiş sayılırsın.
Aşkın güzel yanlarını düşünün birde. El ele tutuşmayı, beraber gezip tozmayı, gözlerine bakarken kalp atışlarının değişmesi. Bunlar çok güzel şeylerdir hayatta. Hala nefes alıyorken, hala şansın varken git ona Aşkını Soyle. Belki yeni bir dünyaya kapılarını açacaksın. Belki hayatında hiç yaşamadığın duyguları yaşayacaksın. Belki kendinden bile geçeceksin. Ben değil, biz demeyi öğreneceksin. Bunu nerden bilebilirsin ki. Bekleyerek, yerinde sayarak, onu uzaktan izleyerek bunları bilemezsin. Bunları bilmen için cesaretli olman gerekir. Aşkınızla beraber olgunlaşın, aşkınızla beraber çocuk olun. Bunların hepsi kendi elinizde olan şeyler. Artık fazla zaman kaybetmeyin (:
Aşkını Soyle derken, öyle körü körüne olmamalı tabi. Gerçek duyguları hissederek yapman gerekir bunu. Yalandan aşk sözleri ile kimseyi kandırmaya gerek yok. Kimsenin başkalarının duyguları ile oynamaya hakkı yok zaten. Bunu da özellikle belirtelim.
 Soylenet.Net sohbet odaları olarak sizlere bol sohbet ve eğlencenin yanı sıra, yeni aşklara yelken açmanın kapılarını aralıyoruz. Hiç öyle içinizden düşünmeyin, sanaldan aşk mı bulunur diye. Bulunur güzel arkadaşım. Sanaldan öyle güzel aşklar doğdu ki, herkes gıpta edip baktı. Ne evlilik çıktı bu Soylenet.Net sohbet odalarından. Sizlerde hem de ücretsiz olarak bol sohbet etme fırsatını veriyoruz. Yeni arkadaşlıklar edinin,yeni dostluklar kurun, yeni aşklara yelken açın. Belki gerçek hayatında bulamadığın aşkı Soylenet.Net burada bulacaksın. Yeni tanıştığın ve etkilendiğin birinin özelinde aşkını söyleyeceksin belki. Denemeden bilemeyiz bunları. Bu sohbet odalarının arkasında senin gibi aşkını bekleyen birileri elbet vardır (:
Soylenet.Net Sohbet Odaları Herkese Bol Sohbetler Diler. Git ve Aşkını Soyle (:

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!