canlı Sohbet Yeni Sohbet çok canlıyız heyecanlıyız

canlı Sohbet Yeni Sohbet çok canlıyız heyecanlıyız

admin     07-04-16     Genel, Sohbet Odaları, Soylenet     canlı Sohbet Yeni Sohbet çok canlıyız heyecanlıyız     526 Defa Okundu

canlı Sohbet Yeni Sohbet çok canlıyız heyecanlıyızbedava-sohbet
canli Sohbet Yeni Sohbet çok canlıyız heyecanlıyız
Türkiye,nin en canlı sohbet sitesi ve en Yeni Sohbet sitesi.

soylenet.net ,Sohbet, çoklu sunucu bağlantısı ve özel konuşmaları destekleyerek, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla iletişime izin vermek için Internet Relay Chat protokolünü kullanır.

soylenet.net Sohbet Chat Odaları Üyeliksiz

Sohbet Odalarına İlk başlatma sırasında bağlantı detaylarını kurmak istenir. Bu nedenle, istediğiniz ağları seçmelisiniz ve (alındığı durumlarda ilk kullanılan iki ek seçenek) takma adınızı özelleştirin.

Size kolaylık sağlamak için, soylenet.net size büyük bir listede istenen bir bulgu çaba harcamadan, kullanıcı tanımlı sohbet odaları otomatik bağlantısı bulunmaktadır. Alternatif olarak, arama seçeneklerini sunuyor seçilen ağ için kanal listesi penceresini görüntülemek için Özel ayarlar yapabilirsiniz.

Konuşma penceresi Bağlı kullanıcıların listesini, statüleri ile her (Yeni Sohbet kanal yönetici, düzenli üyesidir) bu yöneticiler Yeni Sohbet Kanalarında kanalın düzenini sağlamakla yükümlüler düzenin sağlanması için gerekirse argo kelime yada küfür eden kullanıcıları Sohbet kanalında yasaklıya bilirler Sohbet yöneticileri bu konuda yetkilidirler.

IRC uygulamaları aşina olanlar için, soylenet.net , bir kanalda toplam kullanıcı sayısını bulmakla beraber otomatik olarak Sizi Diğer Yeni Sohbet Kanalına yönlendirir ve bu Yeni Sohbet Kanalında sohbet etmenizi sağlar.

Sol Kenara bir odanın tüm üyelerine bir mesaj gönderen soylenet.net  Bot gelir ve sohbet gelen, bireysel kullanıcılar ile özel sohbetler başlayabilirsiniz. Konuşma penceresi, ping ve (boşta kalma süresi ve diğer ayrıntılarında olduğu bir yazı gönderir.) whois komutlar çalıştırarak muhatap DCC sohbet istekleri veya transfer dosya göndermek için seçenekleri ile geliyor.

Program otomatik metin, listeleri ve daha yaygın yazım hataları, yapılandırılabilir URL işleme seçeneklerini, özelleştirilebilir klavye kısayolları, URL kapma yetenekleri, arkadaşım düzeltmek ve göz ardı yardımcı olabilecek bir işlev yerine özellikleri. Dahası, onun işlevselliğini eklentileri veya komut dosyalarını kullanarak uzatılabilir.

Canlı Sohbet Yeni Sohbet soylenet.net  dünyanın her yerinden gelen insanlarla iletişim kurmak için bir yoldur. birlikte tanıdık kolay kulanım ile zengin özellik setine Sahiptir , diğer IRC açık kaynaklı bir alternatif olarak bir denemeye değer kullnaanışlı Canlı Sohbet sitesi.

Yeni ve Canlı Sohbet Odalarımız’da Bayan arkadaşlıklar edine bilir ve güzel bir sohbet ede bilirsiniz.

Türkiye,nin en yeni sohbeti Soylenet.net Sohbet Odaları. ve yine türkiye,nin en Canlı Sohbet sitesi.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!