Türbanlı Bayanlarla Sohbet

Türbanlı Bayanlarla Sohbet

admin     10-04-16     Genel, Sohbet Odaları, Soylenet     Türbanlı Bayanlarla Sohbet     974 Defa Okundu

Türbanlı Bayanlarla Sohbet

Türbanlı Kızlarla Sohbet etme ve arkadaşlık sitesine hoş geldiniz.
Sitemiz üzerinden artık arayışta olduğunuz bay ve bayanı bulabileceğinizi bilmenizi isteriz, online olarak aradığınız özelliklerde ki yer alan bayanları kategori halinde ayırmış bulunmaktayız. Türbanlı Olgun bayanlarla sohbet etmek istiyorsanız türbanlı odamıza, Türbanlı Kızlarla sohbet etmek istiyorsanız kız soylenet.net odamıza giriş yaparak kendinize yeni nesil arkadaşlar edinebileceğinizi unutmayınız. Sitemiz üzerinden gece gündüz aralıksız her yaşta ve her şehirden türbanlı bayan arkadaş bulabilir onlarla keyifli sohbetler yapabilir ve sohbet ederken türbanlı olup olmadıklarını görebilmek için kamerada görüntülü olarak konuşabilirsiniz.soylenet.net  Adresimiz üzerinden online olarak türbanlı bayanlarla sohbet etmek için hazırlanan odalar içerisinde zamanınızı en iyi şekilde geçireceğinizi ümit ediyoruz.
Google üzerinde soylenet.net yazarak bizlere ulaşabileceğiniz kelimelerimiz ise, Türbanlı bayanlarla sohbet, türbanlı kızlarla sohbet gibi google öncüsü olduğumuz aramalardan bizlere sürekli ulaşabilir, adresimiz üzerinden kendinize laik olan kişileri bulabilir ve onlarla güzel zaman geçirerek sohbet edebilirsiniz. Biz sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak ile birlikte her türde ki soylenet.net Türbanlı bayan sohbet odasına da sitemiz üzerinden yer vermekteyiz!

Örtünme nasıl olur? ve Türbanlı Giyinmek?

 Turbanli BayanTesettür, örtünme Allah’ın bir emridir. Bu emir ilk geldiğinde sahabi hanımların uygulama şekli önem taşıyor. Çünkü ilk uygulamadaki ölçü daha sonraki uygulamaların biçimini belirliyor. Diğer yandan bu ölçü bilinince konu hakkında farklı konuşmanın önü de kesilmiş oluyor. Ahzab Suresi 33’teki “İslamdan önceki Cahiliye kadınlarının yaptığı gibi süslerinizi göstererek ve görünmek için dışarı çıkmayın” âyeti ve Nur Suresi’nin 31. ayet-i kerimesindeki, “kendiliğinden görünenleri müstesna, süslerini açmasınlar. Başörtülerini yakalarının üzerinden iyice bağlasınlar” (1) ifadeleri mü`min kadınların nasıl giyinecekleri konusunda ölçüyü veriyor.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!